На Конотопщині хворий на сказ кіт напав на хазяйку

Суспільство | 14:31, 18.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Інцидент стався 12 червня цього року в селі Мазівка, Новослобідської громади, Конотопського району, коли домашній кіт виявив агресію та напав на свою господарку зі спини, покусавши її за задню частину правої гомілки.

Постраждалій негайно надали першу медичну допомогу, а 14 червня– спеціалізовану лікувально-профілактичну антирабічну допомогу в районній лікарні.

Про це повідомляють фахівці Путивльського відділення Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Тварина перебувала під спостереженням ветеринарної служби, але, 17 червня загинула. Лабораторно сказ у домашнього кота підтвердили сьогодні, 18 червня.

Є інформація, що околицями села блукала лисиця, яка, ймовірно, є джерелом зараження домашньої тварини.

Фахівці застерігають, місцевих мешканців звернути особливу увагу на поведінку своїх домашніх тварин. А також, будь ласка, згадайте, чи не контактували ви або ваші рідні з лисицею, хворими домашніми тваринами, хижими тваринами тощо.

При будь яких занепокоєннях звертатись до місцевих медичних працівників.

Пам’ятайте: сказ – це смертельне захворювання, але його можна запобігти за допомогою своєчасної медичної допомоги!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: