На Конотопщині говорили про місцеві бюджети

Влада | 11:12, 27.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській районній державній адміністрації у форматі «круглого столу» відбулась нарада за участю представників Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації, Конотопської районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, заступників голів територіальних громад та працівників фінансових органів громад Конотопського району.
Налагодження ефективної співпраці між Конотопською районною державною адміністрацією та територіальними громадами району, обмін досвідом з питань ефективного управління бюджетними коштами і є головною метою нашої наради, – зауважила в ході наради директор Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Олена БАТРАЧЕНКО.
В ході засідання були розглянуті питання про стан і проблеми виконання місцевих бюджетів Конотопського району, реалізація заходів з наповнення місцевих бюджетів – досвід роботи з платниками податків.
Присутні також обговорили можливості щодо розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів, як джерело додаткових надходжень. Ділилися досвідом реалізації заходів з упорядкування мережі бюджетних установ.
Учасники наради, брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власні думки та вносили свої пропозиції по даних питаннях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: