На Конотопщині горіло нежиле приміщення

ДСНС | 12:31, 29.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

26 серпня о 18:22, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння будинку, що не експлуатується по вул. Федра Опадчего в с. Ротівка, Конотопського району. Про пожежу повідомили господарі, які побачили палаючу будівлі. За викликом було направлено місцеву пожежну команду с. Кочерги.  Додатково, подолавши відстань в 20 км, з м. Путивль до місця події прибуло відділення чергового караулу 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. 

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено 1,5 тонн сіна, що зберігалось в середині,а вогонь повністю поширився на дерев’яний будинок. О 19:06 загоряння локалізували, о 23:50 – ліквідували.

Зі слів господарів напередодні виникнення пожежі вони знаходились на городі, спочатку люди почули удар грому, а через деякий час виявили загоряння. Ймовірно саме через розряд блискавки виникла пожежа.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 2 працівники місцевої пожежної команди с. Кочерги.

comments powered by HyperComments