На Конотопщині думають над реорганізацією райдержадміністрації

 Поділитися

Поділитися в

Єдиною командою, прискореними темпами, поетапно і професійно працюємо  над виконанням законодавства щодо утворення та реорганізації районної державної адміністрації.
Таке завдання поставив перед своїм заступником, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації голова райдержадміністрації Олександр Бескоровайний під час робочої наради.
 Спільно ми повинні узгодити позиції щодо роботи майбутньої райдержадміністрації, тому керівники мають надати пропозиції щодо своїх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання, – підкреслив очільник району.
Я наголошую, що не передбачається якогось тотального вивільнення працівників райдержадміністрації. Нова райдержадміністрація повинна стати більш інституційно спроможною і дієвою щоб забезпечувати законність на відповідній території і для її комплектації потрібні висококласні службовці, які сьогодні працюють в райдержадміністрації, – зауважив керівник району.
Окремо Олександр Бескоровайний зауважив, що наразі існує тимчасова невизначеність з приводу фінансового забезпечення райдержадміністрацій, триває пошук відповідних рішень на державному та обласному рівнях.
Також керівник району вкотре звернувся з проханням дотримуватися запроваджених урядом правил та рекомендацій, свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: