На Конотопщині дітям-сиротам придбали квартири + ФОТО

Соціальний захист | 12:01, 17.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова райдержадміністрації Олександр Бескоровайний вручив ключі від власних квартир, придбаних Державним коштом в м.Конотоп, одній особі з числа дітей-сиріт та двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та привітав власників з початком нового життя у своїх квартирах.
 Сім’я – це найвища цінність для держави. Тому влада планомірно й з повною відповідальністю підходить до вирішення житлових питань дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і як результат – тільки упродовж 2020 року ключі від власних квартир вже отримали 4 особи відповідної категорії, у 2019 – 3 особи, – зауважив очільник району.
Начальник управління соціального захисту заселення Ірина Заїка, яка забезпечила реалізацію державної політики з виконання Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету, затверджених Урядовою постановою від 15.11.2017 № 877 (зі змінами), теж привітала нових власників та всім побажала створити молоді сім’ї у нових власних квартирах.
Обирати квадратні метри майбутнім власникам допомагали державні службовці райдержадміністрації, враховуючи індивідуальні побажання кожного з них. Тому у свою чергу господарі новеньких квартир висловили неймовірне задоволення придбаним житлом та щиру вдячність за турботу держави.
Всього у 2020 році для Конотопського району виділено 2 261 388 грн. державних коштів.
Надалі планується виплатити грошову компенсацію ще двом особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Конотопського району, після обрання та придбання ними житлових приміщень на всій території нашої держави.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: