На Конотопщині дитячі садочки поки не відкриватимуть

 Поділитися

Поділитися в

Задля безпеки дітей, на Конотопщині вирішили поки не відновлювати роботу дитячих садків, відтермінувавши це до 22 червня.

Необхідність прийняття такого рішення спрямована  убезпечити наших діток та мінімізувати ризики поширення коронавірусу, адже районна влада, дошкільні заклади і батьки несуть спільну  відповідальність за здоров’я і життя малят, – наголосив начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Вербняк під час наради з керівниками освітніх закладів району.

Головний освітянин району акцентував увагу на організації  та дотриманні комплексу відповідних заходів для відновлення роботи закладів дошкільної освіти, що мають відбуватися у правовому полі.

Одночасно проведено попередній моніторинг щодо кількості дітей, які будуть відвідувати дитячі садочки.

Наголошую на обов’язковому проходженні профогляду працівниками дошкільних закладів та бактеріологічному обстеженні відповідної категорії працівників. Також кожна дитина повинна пройти обстеження та отримати довідку про стан здоров’я у лікаря-педіатра, – зауважив керівник відділу освіти.

Варто зауважити, що відкриття садочків стане можливим лише за умови надання дозволу Конотопським міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби  в Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: