На Конотопщині давали поради неблагополучним сім’ям

Суспільство | 15:30, 8.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

У ході профілактичного рейду до Бочечківської сільської ради спеціалісти Конотопського РЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації та сектору ювенальної превенції обстежили 7 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Центрі

«Проблема неблагополуччя не вирішиться за один рік і не залежить лише від результатів роботи спеціалістів Центру. Проте приємно, що є сім’ї, які з нашою допомогою не звернули з шляху та зрозуміли, що жити треба заради дітей і майбутнього, не опускати руки, ризикуючи життями і здоров’ям власних дітей»,- підкреслила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.

Під час спілкування з батьками та дітьми головну увагу фахівців було зосереджено на важливості збереження сімейних цінностей, профілактиктиці шкідливих звичок, покращенні житлово-побутових умов, 2 батьків  попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

«Кропітка й відповідальна щоденна робота працівників Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, іноді зовсім непомітна для інших,  спрямована на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді. І навіть незначні маленькі, але позитивні кроки, перебуваючих у складних життєвих обставинах, говорять про нашу значимість», – запевнила Ірина КУЧУК.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: