На Конотопщині активно розвивається спорт

Влада, Спорт | 14:39, 12.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосила завідувачка сектору молоді та спорту райдержадміністрації під час засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Конотопській РДА.

Посадовець акцентувала увагу на значну роль спортивно-фізкультурних змагань у національно- патріотичному вихованні молоді Конотопського району.

З метою повноцінного фізичного розвитку населення у районі діють 96 спортивних споруд, у т.ч. 60 площинних спортивних споруд, з яких: 25 футбольних полів, з них 2 міні-футбольні поля зі штучним покриттям; 35 інших спортивних майданчиків; 10 спортивних залів, 20 приміщень для проведення фізкультурно спортивних занять (з них – 3 з тренажерним обладнанням), – зазначила Тетяна РЯБКО.

Молодь Конотопського району активно долучається до змагань з футболу, міні-футболу, легкоатлетичного кросу, волейболу, баскетболу, чотириборства, легкої атлетики, настільного тенісу, лижних перегонів.

Традиційними є шкільні спортивні свята: «День здоров’я», «Шкільна спартакіада», «Козацькі забави», «Веселі старти», «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок».

Національно-патріотичне виховання молоді, за організаційної підтримки громадської організації «Конотопська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»», здійснюється шляхом проведення першості й турнірів з волейболу та міні-футболу серед команд НВК району на честь видатних людей району: воїнів, які загинули в Афганістані та під час АТО, пам’яті Героя Радянського Союзу М.О. ГУДЕНКА, а також турнірів до державних свят.

Однією з важливих складових фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з підростаючим поколінням є діяльність районної дитячо-юнацької спортивної школи, яка має 4 відділення: футбол, легка атлетика, волейбол, лижні гонки. В спортивній школі займається 242 учні.

Спортивне життя Конотопського району триває цілий рік. За дев’ять місяців 2019 року сектором молоді та спорту, ГО «Конотопська місцева організація ВФСТ Колос», ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», районною дитяче-юнацькою спортивною школою, відділом освіти Конотопської районної державної адміністрації проведено більше 60 різноманітних спортивно-масових заходів.

Хотілося б відзначити Юрівську, Кузьківську, Шаповалівську, М.Самбірську, Шевченківську, Попівську сільські ради, що є активними участниками спортивних заходів, що проходять на території як району, так і Сумської області, – підсумувала завідувачка сектору молоді та спорту Конотопської райдержадміністрації.

Також, під час засідання, присутні підвели підсумки проведення районного військово-патріотичного зльоту в селі Таранське у вересні 2019 року та заходів з відзначення 80-ї річниці утворення Сумської області»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: