На Конотопщині 610 безробітних наводили лад у населених пунктах

Суспільство | 09:00, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопським міськрайцентром зайнятості досягнуто істотних здобутків в організації та проведенні громадських робіт, основна мета яких забезпечити матеріальну підтримку безробітним громадянам, зберегти їх мотивацію до праці, а також покращити стан районної інфраструктури та навколишнього середовища.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Завдяки співпраці центру зайнятості з 15 радами (міською, селищною та сільськими радами) та 20 роботодавцями створено умови тимчасової зайнятості для майже 610 зареєстрованих безробітних.

Благоустрій території населених пунктів, впорядкування меморіалів та обелісків Слави, розчищення цвинтарів від чагарників – це далеко не повний перелік видів громадських робіт, які виконуються на селі.

Зокрема, протягом року в Дубов’язівській селищній раді відпрацював 21 мешканець села, в Салтиківській сільській раді – 31 особа.

Враховуючи те, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі працюватиме у цьому напрямі з органами місцевої влади та соціальними партнерами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: