Молодь Конотопа зможе взяти участь у форумі «Північний кордон: молодіжка»

Суспільство | 14:30, 23.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Громадська організація «Простір рівних можливостей» у співпраці з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА з метою активізації молодіжної політики та підтримки молоді в умовах війни запрошує на обласний форум «Північний кордон: молодіжка», який відбудеться 2-3 грудня у м. Шостка.

Участь у форумі можуть взяти молодіжні працівники, представники інститутів громадянського суспільства Сумської області, структурних підрозділів з питань молодіжної політики, молодіжних рад, активісти громад з числа молоді. Перевага надається представникам Шосткинського та Конотопського районів.

Програма форуму насичена: передбачені зустрічі з керівництвом ГО «YouthUp», Всеукраїнського молодіжного центру, державної програми «Молодіжний працівник», представниками Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при ООН (ЮНІСЕФ), мережі документального кіно Docudays UA, програми міжнародного навчання та обміну Еразмус+ та інших всеукраїнських та міжнародних організацій. Також під час форуму відбудуться презентації успішних кейсів громад Сумської області у сфері молодіжної роботи, обмін досвідом молодіжних ініціатив, навчання інструментам молодіжної роботи та неформальне спілкування.

З метою забезпечення безпеки учасників форуму, програму та деталі щодо логістики та місця проведення отримають лише відібрані претенденти. Для участі у форумі необхідно до 25 листопада 2022 року включно заповнити анкету за посилання (https://forms.gle/RE2sbCTqfpBmZp1z9).

Кількість місць обмежена, тому команда організаторів проведе відбір та повідомить кожного учасника про своє рішення.

 

 

Ваш Шанс

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: