Міжнародний комітет Червоного Хреста передав для Конотопської лікарні сучасну наркозу станцію + Відео

Медицина | 10:02, 20.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це у своєму відеозверненні повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін. Як стало відомо, благодійники раніше  приїжджали до нашого міста та спілкувалися з медперсоналом.  Склавши перелік необхідного обладнання, вирішили допомогти.

«Мы рады от имени международного комитета «Красного креста» передать наркозно-дыхательный аппарат Конотопской больнице. Были здесь несколько месяце назад, выявили потребность, острую нужду в этой аппаратуре. И мы рады содействовать в рамках помощи нашего комитета здравоохранительным организациям Украины», – повідомив Фарук Атаханов керівник відділу охорони здоров’я «Червоного хреста», м. Полтава

Завідуючий реанімаційним відділенням ЦРЛ Ігор Шекальов, зазначив, що подарована апаратура вкрай потрібна лікарні: «Це сучасний апарат. Він допоможе нам якісно поліпшити надання медичних послуг».

В свою чергу очільник Конотопа подякував усім благодійним організаціям, що підтримують громаду у цей важкий час.

«Як бачите ве не вперше наша Конотопська ЦРЛ отримує гуманітарну допомогу від різних організацій, від різних хороших небайдужих людей. Ми всім вам дякуємо. Дай Боже нам всім мирного неба та здоров’я», – додав Артем Семеніхін.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: