Міський центр фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» провів змагання з шашок серед конотопців
Суспільство | 12:55, 6.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» був проведений захід з шашок серед всіх бажаючих.
Переможцем спортивного заходу стала Потаман Наталія, ІІ місце – Бець Валерій, ІІІ місце – Комар Ігор.
Захід пройшов у дружній, товариській атмосфері, розповіли організатори.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram