Міський центр фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» провів змагання з шашок серед конотопців

Суспільство | 12:55, 6.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Днями міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» був проведений захід з шашок серед всіх бажаючих.

Переможцем спортивного заходу стала Потаман Наталія, ІІ місце – Бець Валерій, ІІІ місце – Комар Ігор.

Захід пройшов у дружній, товариській атмосфері, розповіли організатори.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: