Міський голова Конотопа взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів

Суспільство | 20:13, 20.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Це майданчик на якому всі учасники можуть знайти точку взаємодії. Захід проходить за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В ньому взяли участь більше як 120 очільників громад та регіонів з різних держав-партнерів, мери українських міст, вся система регіональних та місцевих влад, проінформував Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

На заході відбулись дискусійні панелі про реінтеграцію українських територій, відновлення життєдіяльності громад, а також обговорення питань розмінування та інноваційного розвитку територій.

Як наголосив Володимир Зеленський, цим Самітом відкривається на майданчику Конгресу новий рівень взаємодії між громадами України та інших поважних держав. Конгрес місцевих та регіональних влад створений, щоб забезпечити повагу для кожної громади.

Керівник Офіс Президента України Андрій Єрмак підкреслює важливість сьогоднішнього заходу та зазначає, що ця платформа — це можливості ефективної взаємодії керівників міст і громад для обговорення нагальних питань відновлення держави, ініціатив, а що головне, отримати підтримку від організаторів та партнерів.

«Реформа децентралізації та підтримка місцевого самоврядування завжди були одними з ключових завдань нашої влади та Верховна Рада України. Парламент ІХ скликання зробив те, що планувалося давно в Україні, й ми надали багато ресурсів та можливостей місцевому самоврядуванню, що дозволило ще краще та ефективніше працювати для українців. Під час Саміту продовжуємо комунікацію з міжнародними партнерами і наші меседжі незмінні — більше підтримки Україні на всіх фронтах і нашим громадам, зокрема. Разом переможемо», – зазначив Олександр Корнієнко

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: