Микола Березін: “До влади приходять люди непідготовлені та невідповідальні”

Суспільство | 20:00, 7.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Депутати фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Микола Березін та Валерій Толбатов взяли участь у засіданні круглого столу з нагоди 20-ї річниці прийняття Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На думку обранців, даний закон потребує змін. У першу чергу — він має посилити роль органів місцевого самоврядування у здійсненні децентралізації в Україні: сьогодні ОТГ не можуть повністю впливати на процеси життєдіяльності громад через фінансову несамостійність.

«Місто Суми має свої комунальні підприємства та установи. Тепер усі кошти на їх утримання віддають до якоїсь агенції, у центр (скільки це, 90 або 100 млрд,— ніхто не знає), і саме звідти нібито знають, яку саме лікарню чи установу краще фінансувати. Це не місцеве самоврядування. Це знищення місцевого самоврядування», — упевнений Валерій Толбатов.

Тягне донизу розвиток тергромад і недосконала кадрова політика, вважає Микола Березін.

«Проблемою є й те, що сьогодні до влади приходять люди недостатньо підготовлені та невідповідальні. Вони не знають і не вивчають законів. На мою думку, перед тим, як допустити керівника до виконання своїх обов’язків, він повинен пройти навчання і скласти іспити. Бо навіть перукар не може виконувати свою роботу без ліцензії, то чому ми надаємо право керувати громадами людям, які не зовсім розуміються на цій сфері?», — наголосив Микола Березін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: