Ми зробили це разом: Сумщина увійшла до пілотного проєкту МОЗ із трансплантології – Роман Грищенко

Медицина | 19:10, 24.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

У хірургічному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні вперше відбулась трансплантація нирки від родинного донора, непересічну подію прокоментував голова Сумської облдержадміністрації.

Надання оперативної та висококваліфікованої медичної допомоги є одним із пріоритетних завдань всіх рівнів влади. В області ми робимо значні кроки для того, щоб жителі мали доступ до якісних медичних послуг. Хочу сказати, що для того, щоб на Сумщині ми мали можливість робити операції із трансплантації, Сумській облдержадміністрації разом з медиками довелося пройти серйозний шлях, доводити в Міністерстві охорони здоров’я, що ми маємо необхідні умови і кадровий потенціал для проведення операцій із трансплантації. Але ми це зробили − і Сумщина увійшла до пілотного проєкту МОЗ із трансплантології, − зазначив голова Роман Грищенко. − Сьогоднішня подія стала початком нового етапу в наданні хірургічної допомоги жителям області.

Як повідомив головний хірург області Сергій Кобилецький, до сьогодні такі втручання проводились лише у великих трансплантаційних центрах. Значна кількість пацієнтів вимушена була їхати за кордон. Відтепер у них буде можливість отримувати допомогу в Сумській області.

Я особисто і весь наш колектив висловлюємо велику подяку голові Сумської обласної державної адміністрації Роману Грищенку, начальнику управління охорони здоров’я Сергію Бутенку за довіру та потужну підтримку, − зазначив лікар. − Ми лише на початку шляху до побудови високоефективної системи трансплантації. Попереду ще багато роботи. Та коли розумієш важливість своєї справи і відчуваєш підтримку − це надихає йти далі та працювати кожен день заради здоров’я жителів нашої області.

Роман Грищенко, у свою чергу, наголосив:

Маємо амбітні плани щодо побудови в обласному центрі медичного містечка, швидкими темпами будемо розвивати кардіологію та трансплантологію задля  досягнення основної мети – збереження та продовження життя жителів Сумщини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: