Мешканців прикордоння Конотопського району закликають евакуюватися

Війна, ВАЖЛИВО! | 12:06, 12.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ворог інтенсивно обстрілює Новослобідську громаду, при цьому застосовуючи різні засоби вогневого ураження.

«Люди тут – у надважких умовах, на превеликий жаль лише за минулий тиждень є загибла та поранені, руйнується інфраструктура та житло. На сьогодні головне – зберегти життя населення. Тому євакуація є необхідною. Рішення – болюче, але вкрай потрібне. Важливо – спрацювати завчасно, на випередження. Адже доки ми не переможемо і ворог битиме по території, загроза не зникне», – зауважив начальник Конотопської РВА Павло ДУДКО.

Як повідомили у Конотопській РВА переселенців можуть прийняти Бочечківська, Буринська, Дубов’язівська, Конотопська, Кролевецька, Попівська територіальні громади, які пропонують житловий індивідуальний фонд

Телефони гарячих ліній з питань евакуації населення:

Конотопська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація – (05447)2 35 18 (ТІЛЬКИ В РОБОЧІ ГОДИНИ ТИЖНЯ), 068 449 14 92 (ЦІЛОДОБОВО)

Територіальні громади району:

Бочечківська – 067 174 06 00 (ТІЛЬКИ В РОБОЧІ ГОДИНИ ТИЖНЯ)

Буринська – 099 070 02 80 (ЦІЛОДОБОВО)

Дубов’язівська – 067 194 16 94 (ЦІЛОДОБОВО)

Конотопська – 096 151 60 66 (ЦІЛОДОБОВО)

Кролевецька – (05453) 9 55 42, 098 904 27 66 (ЦІЛОДОБОВО)

Новослобідська – 097 135 7388 (ЦІЛОДОБОВО)

Попівська – 097 566 52 40 (ЦІЛОДОБОВО)

Путивльська – 093 066 33 39 (ТІЛЬКИ В РОБОЧІ ГОДИНИ ТИЖНЯ)

Особам, які виявили бажання евакуюватися:

-Потрібно отримати в територіальних громадах довідку про те, що особа евакуйована;

-провести реєстрацію та оформити довідку внутрішньо переміщеної особи (через Дію, приміщення ЦНАП або управління соціального захисту населення).

-за потреби скористатися транзитним центром для подальшого виїзду за межі області.

Транзитний центр розташований в м.Конотоп, вул. Бориса Олійника,90 на 30 ліжко місць.

Контактний номер телефону 0961516066.

Центр забезпечує гарячим харчуванням до 5 діб.

Також два дні на тиждень, а саме п’ятницю та неділю з залізничної станції Конотоп, курсує потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном, час відправлення 13.32

Курсування причепного евакуаційного вагону продовжено до кінця травня 2025 року.

Реєстрація проводиться спеціалістами управління соціального захисту населення в приміщенні вокзалу м. Конотопа з 12.00 до 13.00 год. або за телефоном «гарячої» лінії 068 449 14 92

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: