Мешканці Конотопщини можуь отримати компенсацію на придбання твердого палива: категорії осіб, які мають право її отримати

Суспільство | 18:00, 16.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Компенсація передбачена відповідно до обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2022–2026 роки, затвердженої  рішенням Сумської обласної ради, повідомляють у Конотопській РВА.

На виплату компенсації готівкою для придбання твердого палива мають право особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО (ООС), особи з інвалідністю внаслідок війни I групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам – інтернаціоналістам), сім’ї загиблих (померлих) учасники антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), сім’ї загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав, які мешкають в Сумській області.

Компенсація із розрахунку 3200 грн. виплачується на домогосподарство один раз на рік за місцем реєстрації та за умови фактичного проживання вищезазначеній категорії, у разі коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Заяви та документи для отримання компенсації подаються до територіальних громад.

 

Джерело: Конотопська РВА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: