Мешканці Конотопа можуть долучитись до молитви за сиріт

Суспільство | 19:00, 11.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 12 листопада – Всесвітній день молитви за сиріт.

“Це день, у який віруючі люди з різних християнських церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях”, – повідомляє densyrot.org.ua.

У Дні молитви може брати участь будь-яка помісна громада, незалежно від свого розміру та фінансових можливостей.

Крім церков, до заходів можуть долучатися благодійні та громадські організації, різноманітні засоби інформації, представники бізнесу та просто ініціативні люди.

У цей день пропонується організовувати зустрічі і спільно молитись за дітей-сиріт, а також проводити різноманітні благодійні заходи, допомагати дітям, що не мають батьків, даруючи їм свою любов та увагу.

“На сьогоднішній день із 104 000 вихованців інтернатів реальними сиротами є лише 8 %, а решта дітей такого статусу не мають. Ця карта показує кількість дітей-сиріт, які живуть в інтернатних закладах і потребують влаштування в сім’ї по областях України. Однією із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт в Україні є усиновлення”, – повідомляється на сторінці у Фейсбук, присвяченій Дню молитви за сиріт.

 

Фото: https://www.facebook.com/densyrot

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: