Мер Конотопа заявив, що ні на які «договорняки» з тими, хто йде проти простих людей він ніколи не погодиться

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 30 жовтня в ефірі телеканалу КСТ міський голова Артем Семеніхін та його заступник – Тетяна Іноземцева відзвітували про підготовку до зими та розповіли про причини політичної кризи у місті.

Зокрема, як повідомила заступник мера, завершились роботи по встановленню нових LED-світильників на вул. Успенсько-Троїцькій, здійснюється обпилювання гілок дерев, щоб не закривали освітлювальні прилади.

-Дуже приємно що наше місто розцвітає просто на очах – це таке потужне освітлення, дійсно видно як вдень. Дякую депутатам обласної ради, які змогли виділити кошти для свого рідного міста на освітлення, – зазначила Т. Іноземцева.

Заступник міського голови пояснила, що зараз роботи по заміні старих ліхтарів проводяться там, де це вкрай необхідно, надалі планується проводити роботу у комунальних закладах, закладах освіти та культури по заміні старих ламп на нові, енергоефективні.

Що стосується опалення, то було зазначено, що проблеми є, але ЖЕКи працюють над їх вирішенням, працюючи майже цілодобово. Для цього створені додаткові, аварійні бригади.

В ході прямого ефіру було поставлено питання щодо забезпечення хворих на діабет інсуліном.

Мер міста відповів наступне:

-Із потреби у 1, 5 млн. грн. ми зараз отримали від держави суму приблизно у 250 тис. грн., тобто вистачить закрити невелику заборгованість і на найближчий час закупити препарати. Я неодноразово вносив проект рішення, щоб закупити препарати для інсулінозалежних, але депутати не збирались на сесію. Губернатор зі своїми підлеглими саботують виділення коштів для такої категорії і фактично лишилось тільки одне місто, яке не забезпечене препаратами інсулінової групи – це Конотоп. Робиться все, щоби вичавити з нашого бюджету по максимуму. А робиться це тому, що як вони кажуть, міський голова Конотопа «недоговороспособен», але я не стану возити откати, як вони вимагають з мене в області.

Артем Семеніхін зазначив, шо не стане домовлятись і з депутатами міськради, які тільки й мріють, щоби дорватись до бюджету.

-Відбувається конфлікт, де з одного боку наша команда – команда мера, з іншого – місцеві царьки та олігархи. Левова частка голів фракцій – це ті барижники, які наживались на бюджеті. З кожного мільону– 400-450 тис. лягало комусь у кишеню, – зазначив міський голова.

Очільник Конотопа зазначив, що депутати йдуть проти простих людей, і значить і проти Бога, натомість його команда завжди буде на боці простих людей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: