Мер Конотопа вважає, що у військовій службі місту треба брати приклад з Ізраіля

Суспільство | 09:16, 25.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 24 жовтня у міськраді відбулась нарада, в ході якої обговорювались проблемні питання призову громадян на строкову військову службу.

На думку мера міста Артема Семеніхіна, керівництво держави допустило помилку усунувши поліцію від розшуку призовників, які переховуються і не бажають йти в армію.

– Мені дуже шкода працівників військового комісаріату, які фактично власними зусиллями агітують людей, для того щоби вони пройшли строкову службу. Так тривати не можу, нам потрібно брати приклад з країни Ізраїль, де служать навіть жінки, та нам достатньо хоча б, щоби чоловіки служили, але обов’язково всі. Строкова служба робить з хлопця чоловіка, – зазначив міський голова.

За його словами міська влада вже неодноразово зверталась до керівництва держави з тим, аби були змінений підходи до організації призовної компанії, зокрема повернути поліції право проводити оперативно-розшукову діяльність з метою розшуку тих, хто переховується від армії.

– Нажаль такі листи йдуть тільки від міста Конотоп і губернатор, пан Клочко абсолютно бездіяльний і технічно «відморожується» від цієї проблеми, – сказав міський голова.

Артем Семеніхін зі свого боку пообіцяв всіляко сприяти військомату, зокрема у плані інформаційної кампанії, з тим, щоби план призову по місту був виконаний на 100 %.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: