Мер Конотопа розповів, що треба робити, аби спортсмени не ставали тітушками + ВІДЕО

Суспільство | 12:05, 21.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Своє чергове відеозверення Артем Семеніхін присвятив обговоренню теми: хто такі тітушки та звідки вони беруться?

За версією міського голови Конотопа, тітушки – це колишні спортсмени, які втратили відчуття  справедливості та вимушені відстоювати інтереси криміналітету.

У якості ілюстрації цього соціального та політичного явища міський голова обрав реалії міста Конотоп. Зокрема у причетності до породження тітушок у райцентрі очільник міста  звинуватив так званого “Тузика Вокзальського”.  Як виявилося, цим псевдонімом Артем Семеніхін охрестив одного із депутатів Конотопської міськради – Олександра Кирія.

За словами мера, останній, залучившись підтримкою тітушок, спровокував бійку у сесійній залі. А зібрати групу підтримки із колишніх спортсменів, чимало з яких – випускники ДЮСШ ім. Маміашвілі, цьому депутату було неважко начебто через те, що Олександр Кирій надає постійну фінансову підтримку місцевій спортшколі – зазначив Артем Семеніхін.

Жирною крапкою у монолозі мера став висновок, що, аби не допускати розквіту такого явища як “тітушки”, спортсмени та їх наставники мають отримувати гідну винагороду за свої досягнення.

Аби не бути голосівним міський голова уточнив – почати слід з двох чемпіонів світу з греко-римської боротьби  Дмитра Мирошника та Владислава Кузька, які заслуговують на подарунок від міста у вигляді двокімнатних квартир. А  їх тренер Віктор Гайдук за плідну і результативну роботу  має бути заохочений новою автівкою, а не їздити на старенькому Opel.

Підсумуючи сказане, Артем Семеніхін зазначив, що для вирішення питання по заохоченню спортсменів та їх наставника – депутати мають обов’язково прийти на сесію.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: