Мер Конотопа оцінив боротьбу комунальних служб міста зі стихією на четвірку і роздав доручення по усуненню недоліків + відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 січня у міській раді відбулась нарада комунальників у ході якої був узгоджений план першочергових дій щодо усунення наслідків стихії, а саме – снігових заметів.

Міський голова Артем Семеніхін, який власне і проводив нараду, зазначив, що з прибиранням міста від снігу комунальні служби справились на четвірку по п’ятибальній шкалі.

Очільник міста, зазначив, що в нього є декілька зауважень. Зокрема, погано розчищений в’їзд у місто зі сторони Києва, декі ділянки по вулиці Свободи, біля залізничного вокзалу і на перехесті у районі колієпроводу…

Артем Семеніхін зазначив, що за декілька годин ці недоліки будуть усунені. Також він дав завдання очистити від льоду та заметів зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи, а також територію навколо навчальних закладів та закладів культури, аби діти вже завтра зранку могли без перешкод добиратись на уроки та заняття.

У місті, за словами мера, цілодобово працює штаб по боротьбі з наслідками стихії. Відповідальним сьогодні за роботу комунальників і процес очищення від снігу міста Конотоп призначено заст. начальника УЖКГ Артема Колеснікова. (+380963485869).

Очільник Конотопа звернувся до містян з проханням повідомляти про проблемні ділянки, які потребують розчищення, йому у Фейсбук, або безпосередньо відповідальній особі.

Відповідальний в неділю (21.01.18) за роботу комунальників і процес очищення від снігу міста Конотоп:заст. начальника УЖКГ Колесніков Артем Юрійович (+380963485869).

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 20 січня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: