Медична реформа: як у Конотопі працюватиме первинна ланка медичної допомоги?

Медицина | 19:15, 1.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

31 серпня відбулась зустріч міської влади, адміністрації КНП КМР “Конотопська міська лікарня” та трудового колективу КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова».

Присутні обговорили питання організації роботи первинної ланки медичної допомоги у 2023 році в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

«Для впровадження державної політики у реформуванні галузі охорони здоров’я у 2023 році, забезпечення Вимог для підписання закладами охорони здоров’я договору з Національною службою здоров’я  України необхідно відокремлення вторинної медичної допомоги (стаціонарної) від первинної (сімейні лікарі). В ході зустрічі обговорено можливість відокремлення первинки шляхом переведення лікарів з КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова» до штату КНП КМР «Конотопська міська лікарня». Переміщення з робочих місць сімейних лікарів внаслідок прийняття такого рішення не передбачено», – зазначають у дописі на сторінці сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці.

Як запевнили медпрацівників первинної ланки, таке рішення ніяк не вплине на зниження рівня заробітної плати чи скорочення штату.

Також в ході зустрічі заслухані пропозиції представників трудового колективу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: