Машиніст електровоза локомотивного депо Конотоп опиниться за ґратами за “лайки” в “Однокласниках”

 Поділитися

Поділитися в

Конотопський міськрайонний суд Сумської області визнав винним машиніста електровоза локомотивного депо Конотоп за посягання на територіальну цілісність України і повалення конституційного ладу і призначив три роки тюрми, які замінено на один рік іспитового терміну. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 23 квітня.

Протягом жовтня-листопада 2020 року залізничник сидів у соціальній мережі «Одноклассники», в якій зареєстрований з 2009 року, та лайкав публікації проросійського характеру, які з’являлися у нього на сторінці.

Зокрема, він поставив відмітку «Класс» під ілюстрацією, на якій зображені державні прапори Росії, України та Білорусі з написом: «Никто не забыт, ничто не забыто! Свергнем действующую власть Киева! Только тогда мы сможем обьединиться в составе России, Белоруси и Украины по принципу Три единства! Кто согласен – лайк и репост! Наша сила – в единстве!».

Крім цього, обвинувачений поставив відмітку «Класс» на зображені політико-географічної мапи України, де частина областей (Харківська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська та Автономна Республіка Крим) мали біло-синьо-червоне забарвлення у вигляді державного прапору Росії. Під зображенням мапи України був напис: « Хватит кормить Бандеру и Киев Юг и Восток – Присоединяйся к России!».

Ще лайкнув машиніст графічне зображення шестикутної зірки (зірки Давида) з написом «Валіть окупаційну владу України!» та заклик-звернення до мешканців України, Росії та Білорусі щодо протидії колективному Заходу створити єдину державу, приєднавшись до Росії.

На початку квітня 2021 року обвинувачений уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, в якій узгодили міру покарання. Суд погодився її затвердити.

Джерело: Сумські дебати

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: