Локдаун вихідного дня в Україні продовжувати поки не будуть

 Поділитися

Поділитися в

Карантин вихідного дня дав певний результат, продовжувати його не  будуть, в країніпродовжать діяти обмеження для помаранчевої зони. Про це повідомляє pravda.com.ua

І у вихідні і в будні будуть діяти карантинні обмеження помаранчевої зони на території всієї країни, – заявив Денис Шмигаль.

Шмигаль нагадав, що з середини листопада була введена альтернативна модель локдауну – карантин вихідного дня. Прем’єр подякував усім, хто дотримувався рекомендацій уряду. Щодо його позитивних наслідків Шмигаль сказав, що на кінець листопада за попередній тиждень було на 6000 випадків захворювання менше прогнозованого. Посилені заходи, мовляв, дещо стабілізували і ситуацію в лікарнях: спостерігається вирівнювання відсотка зайнятості ліжок.

За словами Шмигаля, Кабінет міністрів поки напрацьовує найбільш збалансоване рішення щодо можливого посилення карантинних обмежень. Уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх введення. Прем’єр повідомив, що влада провела опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та керівників обласних державних адміністрацій.

За словами Шмигаля, майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону щодо проведення концертів. Встановлення міської новорічної ялинки з рядом обмежень для відвідування підтримують майже 60% представників органів місцевого самоврядування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: