“Лілея” звітувала творчим концертом + ФОТО

Суспільство | 11:03, 1.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

29 травня у приміщенні МБК«Зоряний» відбувся Звітний концерт «Життя прекрасне» зразкового хореографічного колективу «Лілея».

Свято мистецтва – важлива подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах та фестивалях різних рівнів, через велику працю та наполегливість керівника.

Глядачам були представлені різноманітні хореографічні композиції різних танцювальних стилів та напрямків: від естрадного до класичного. Чимало уваги колектив приділяє збереженню та розвитку традицій українського народного танцю, а також успішно працює над осучасненням українського народно-сценічного танцю.

Під час концерту юні артисти продемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості. Натхненні чудовим дійством, глядачі дарували нашим танцівникам квіти, подарунки та бурхливі оплески. Без сумніву, творчий звіт вихованців зразкового хореографічного колективу «Лілея» є невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення .

Керівник колективу  Т.М. Єрьоміна , яка наполегливо і завзято навчає дітей основам танцю, привітала своїх дорогих випускників, а також вручила подяки активним батькам  та грамоти вихованцям.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: