Лікарні Сумщини отримали чергову допомогу: 6 апаратів ШВЛ та засоби індивідуального захисту

 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко взяв участь у передачі лікарням Сумщини 6 апаратів ШВЛ та засобів індивідуального захисту.

6 апаратів штучної вентиляції легень надійшли на Сумщину у якості гуманітарної допомоги від Корпорації Vingroup (В’єтнам). Їх розподілили між Медичним клінічним центром інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Красовицького, Сумською клінічною лікарнею №5, Білопільською ЦРЛ (2 шт), Краснопільською ЦРЛ та Липоводолинською центральною районною лікарнею.

Крім того, Сумська область отримала засоби індивідуального захисту, закуплені за кошти Державного бюджету. Це майже 50 тис. медичних масок та 25,5 тис. респіраторів БУК-3. Медичні вироби розподілені між закладами, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19.

Держава вживає усі заходи щодо того, аби нівелювати загрози пандемії. Усе можливе роблять лікарі, і я дякую їм за цю роботу. Але ці всі зусилля будуть марними, якщо не допоможуть жителі нашої області. Шановні жителі Сумщини, від вас треба лише 3 речі: перше – дотримуватися маскового режиму, друге – соціальної дистанції, третє – дезінфікувати руки. Якщо ви будете дотримуватися цих трьох правил, це дуже допоможе нашим лікарям у боротьбі із загрозою, яка над нами нависла, – зауважив Роман Грищенко.

Начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко наголосив на тому, що фактично 60% від усіх хворих на коронавірус на Сумщині – це жителі міста Суми.

Станом на ранок у нас вже відкрито 610 ліжок. Ми зробили це для того, щоб жителі міста не відчували незручності, щоб їх не транспортували до найближчих районних лікарень. Відсьогодні починає приймати пацієнтів з підозрами на COVID-19 міська лікарня № 4. Також розширено кількість ліжок у п’ятій міській лікарні до 100 , – розповів Сергій Бутенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: