Криміногенна ситуація на Конотопщині покращилась

Суспільство | 17:09, 28.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням керівника Конотопської місцевої прокуратури Олександра Плескача відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Конотоп, Конотопського, Білопільського, Буринського та Путивльського районів з питань протидії злочинності та корупції в регіоні.

Відкриваючи нараду, керівник прокуратури зазначив, що в поточному та минулому роках проведені спільні заходи сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Завдяки їх практичній реалізації не відбулося зростання облікованих особливо тяжких та тяжких злочинів у м. Конотоп, Білопільському та Буринському районах, у Конотопському районі – тяжких злочинів. Спостерігається тенденція до зниження кількості кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми або за їх участі, вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, у групі, осіб, які вчинили злочин у стані сп’яніння.

Водночас попри певні позитивні тенденції, наявні й прорахунки, а тому існує необхідність вжиття додаткових скоординованих заходів з протидії особливо тяжким злочинам, умисним вбивствам, у сфері незаконного обігу наркотиків, рецидивній злочинності, злочинам, вчинених групою осіб, – наголосив Олександр Плескач.

Наприкінці наради присутніми узгоджено низку заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та корупції, стану розкриття кримінальних правопорушень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: