Кредит без відмови в Україні: умови та процедура отримання позики

Суспільство | 17:40, 28.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Кредит може стати паличкою рятівницею в багатьох ситуаціях, пов’язаних з терміновою необхідністю грошей. Особливо в момент, коли їх реально немає звідки взяти. І якщо хтось вважає, що ніколи не опиниться при таких обставинах (як, наприклад, необхідність термінового лікування або оплати за навчання, навіть банальне придбання пральної машини або холодильника), то він, звичайно, помиляється. Кредит не є забавкою, це завжди відповідальний крок. Але саме існування такої опції дає впевненість у тому, що в надзвичайних обставинах ми завжди можемо розраховувати на фінансову підтримку.

Де можна взяти кредит без відмови в Україні?

Ринок кредитування в Україні представлений 3-ма фінансовими системами. Позику можна взяти в банку, ломбарді чи мікрофінансовій організації (МФО). Кожна з цих систем має свої особливості, переваги та недоліки.

Якщо нам необхідна позика в короткий термін та на 100%-в, слід одразу звертатися до МФО. Взяти кредит без відмови можна в https://finx.com.ua/credit-bez-otkaza, де надаються класичні швидкі позики в режимі онлайн, із зарахуванням грошей на карту банка.

Переваги та умови кредитування в рамках програми «кредит без відмови»

Головною особливістю кредитів від МФО є можливість отримання позики на максимально гнучких, зручних та лояльних до позичальника умовах. Що це означає?

Завдяки програмі мікрокредитування кожен громадянин України може отримати кредит у розмірі до 50 тис. грн., терміном до 1,5 року. Процедура оформлення проходить онлайн та займає не більше 10-20 хвилин. Гроші позичальник отримує на карту банка.

Для оформлення мікрокредиту необхідно мати при собі:

  • паспорт громадянина України;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН).

Також потрібно мати в наявності карту будь-якого вітчизняного банку, що є резидентом фінансової системи України. Єдиною причиною відмови у кредитуванні може бути судимість позичальника. Зазвичай більше ніяких документів та умов до позичальника не висувається.

Процедура оформлення та отримання кредиту від МФО

Для отримання позики необхідно зайти на сайт фінансової установи (див. посилання вище). Там є калькулятор, завдяки якому можна визначити умови кредитування із зазначенням суми та терміну погашення.

Далі необхідно заповнити анкету, в якій вказуються особисті дані позичальника (вік, ПІБ, паспорт, ІПН), після чого заявка відправляється на сервіс для опрацювання. Верифікація даних займає приблизно 10-20 хвилин. Якщо у кредитора не виникає питань (зазвичай так і виходить), кредитна сума перераховується на банківську картку одразу після підписання договору в офісі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: