Конотопців запрошують взяти участь у конкурсі карикатур про вибори

 Поділитися

Поділитися в

Громадська організація «Детектор медіа» оголошує конкурс карикатур про передвиборчі маніпуляції «Антилокшина-2». Приймаються карикатури, які розкривають проблеми популізму, дезінформації, чорного піару, замовних матеріалів, маніпуляцій, зловживань, фейків, підкупу виборців тощо.

Участь у конкурсі можуть брати автори віком від 12 років. Кожен учасник або учасниця можуть надіслати лише одну роботу.

Автори можуть натякати у своїх роботах на кандидатів чи політичні сили, але роботи, в яких названі конкретні прізвища політиків чи партій, організаторами розглядатися не будуть. До розгляду беруться лише унікальні роботи, які ще не брали участі в конкурсах, не були опубліковані і використані в комерційних цілях.

Професійне журі обере по три переможці у двох вікових категоріях: від 12 до 17 років та 18+.

Переможці отримають грошову винагороду: перше місце — 8 тисяч гривень, друге — 5 тисяч, третє — 3,5 тисяч гривень. Найкращі роботи будуть презентовані на виставках у Києві, Львові та Харкові.

Для участі у конкурсі:

1. Створіть у довільному жанрі карикатуру. Крім малюнка, ваша робота повинна мати назву або гасло. Якщо для вас є зручним створення робіт на папері, малюйте у форматі А3.

2. Паперові роботи надсилайте поштою (кінцева дата подання робіт за штемпелем — 14 квітня 2019 року) на адресу ГО «Детектор медіа»: м.Київ, 04071, пров. Ярославський, 7/9, офіс.10. Будь ласка, зазначте на конверті «для участі у конкурсі карикатур».

3. Готуючи цифрові роботи, дотримуйтесь параметрів: JPEG (TIFF), A-3 (420х297), 300 dpi. Готову роботу прикріпіть (або вкажіть посилання на файлообмінник) та надішліть на адресу [email protected] У темі листа напишіть ваше прізвище та зазначте, що це робота на конкурс. Роботи приймаються до 14 квітня 2019 року.

4. Обов’язково вкажіть свій телефон електронну та поштову адресу, аби нам було легше з вами зв’язатися.

Презентація результатів і нагородження переможців відбудуться в Києві. Витрати переможцям за проїзд будуть відшкодовані.

Роботи повинні відповідати етичним стандартам: неприйнятним є підбурення до насильства, дискримінація за статтю, мовою, расою, релігією, національністю, регіональним чи соціальним походженням або політичним уподобанням тощо. У випадку порушення правил або відкритого плагіату роботи будуть вилучені з конкурсу без обговорення.

Умови конкурсу читайте тут.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: