Конотопців запрошують на виставку присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Історія, Пам'ять | 10:34, 27.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

26 листопада 2020 року в центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова відкрилася книжково-документальна виставка «Свічка плакала в скорботі».

Матеріали цієї виставки відображають трагедію України XX століття. До книжкової експозиції увійшли праці провідних істориків, громадських активістів, які доклали зусиль, аби розсекретити і оприлюднити архівні документи, спогади очевидців про найстрашнішу трагедію в історії українського народу.
Належне місце на книжковій виставці займає література краєзнавчого характеру. Це книга «Голодомор на Сумщині у спогадах очевидців», яка містить свідчення катування голодом людей зі 197 населених пунктів Сумщини.

Також це книга пам’яті «Голод чи голодомор» до якої увійшли спогади очевидців – мешканців міста Конотоп про Голодомор 1932-1933 років.
На книжковій виставці представлені художні твори, присвячені трагедії українських селян та всього українського народу. Ці події української історії завжди були предметом глибокого осмислення вітчизняних та зарубіжних письменників різних поколінь.
28 листопада о 16.00 запалимо свічки у вікнах своїх будинків. Це всеохопна акція «Свічка у вікні», яку у 2003 році ініціював дослідник Голодомору Джеймс Мейс.

Виставка «Свічка плакала в скорботі», діятиме до 30 листопада.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: