Конотопців закликають узаконити підключення водопостачання та водовідведення

 Поділитися

Поділитися в

ВОДОКАНАЛ м. Конотоп оголошує місячник добровільного узаконення самовільних (незаконних) підключень до системи централізованого водопостачання / водовідведення.
До уваги мешканців міста Конотоп, хто здійснив самовільне (незаконне) підключення до системи централізованого водопостачання чи водовідведення та користується послугами комунального підприємства (КП ВУВКГ) без належних на те дозвільних документів і не оплачує при цьому їх вартість.
У Вас є можливість до 30 червня 2021року добровільно звернутись до КП ВУВКГ (Водоканалу) і повідомити про наявність такого підключення, оформити необхідні дозвільні документи (технічні умови, проект тощо), встановити лічильники, заключити договір та стати на облік підприємства як споживач послуг.
В разі добровільного звернення самовільного водокористувача до 30.06.2021р. та виконання всіх перелічених вище заходів, штраф за незаконне (самовільне) підключення до централізованої системи водопостачання чи водовідведення в розмірі 12015,60грн. нараховуватись не буде.
Однак, якщо у протягом встановленого строку на добровільне узаконення і після його закінчення, факт незаконного підключення буде виявлено та зафіксовано працівниками КП ВУВКГ, штрафна санкція буде нарахована а незаконне підключення демонтовано.
Відновлення в подальшому демонтованого водопроводу можливе тільки після повної оплати штрафу за самовільне водокористування, витрат Водоканалу, понесених при виконанні робіт з демонтажу та оформлення відповідної технічної документації.
КП ВУВКГ знаходиться за адресою: вул. Генерала Тхора, 31 м. Конотоп.
Довідки за телефоном: (05447) 6-61-86, 068-504-99-48.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: