Конотопці здобули «срібло» на обласних змаганнях зі спортивного туризму
Суспільство | 11:17, 18.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Команди Конотопського центру науково-технічної творчості «Юніори та юніорки» та «Дорослі» вибороли ІІ місце на чемпіонаті Сумської області зі спортивного (пішохідного) туризму.
Про це інформує Управління освіти Конотопської міської ради.
Чемпіонат проводився у місті Суми на дистанціях ІІІ класу відповідно до Правил. Програма змагань складалася з дистанції «Крос-похід» за системою «ралі».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram