Конотопці взяли участь у Відкритому творчому фестивалі «Поетичне Придесення»

Література | 13:07, 12.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Коропі, що на Чернігівщині, 10 серпня втретє відбувся ІІІ Відкритий творчий фестиваль «Поетичне Придесення».

Цьогоріч, крім членів літературно-мистецького об’єднання «Первоцвіти Коропщини», на свято завітали гості з Борзни, Бахмача, а також із Сумщини — учасники конотопської літературної студії «Джерела» , що функціонує при Міській бібліотеці ім. С. І. Пономарьова, повідомили у Конотопській міській раді.

Конотопці, а це поетеса, членкиня Національної спілки письменників України, керівниця «Джерел» Ірина Козлова, завідувачка бібліотеки Тетяна Стеценко, поети літстудії Сергій Холмецький, Людмила Глушко та Яна Агакалова, ділилися своїми віршами про рідний край, кохання і світ.

 

Фото: Коропська газета “Нові горизонти”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: