Конотопці взяли участь у Відкритому творчому фестивалі «Поетичне Придесення»
Поділитися в
Копіювати посилання

У Коропі, що на Чернігівщині, 10 серпня втретє відбувся ІІІ Відкритий творчий фестиваль «Поетичне Придесення».
Цьогоріч, крім членів літературно-мистецького об’єднання «Первоцвіти Коропщини», на свято завітали гості з Борзни, Бахмача, а також із Сумщини — учасники конотопської літературної студії «Джерела» , що функціонує при Міській бібліотеці ім. С. І. Пономарьова, повідомили у Конотопській міській раді.
Конотопці, а це поетеса, членкиня Національної спілки письменників України, керівниця «Джерел» Ірина Козлова, завідувачка бібліотеки Тетяна Стеценко, поети літстудії Сергій Холмецький, Людмила Глушко та Яна Агакалова, ділилися своїми віршами про рідний край, кохання і світ.

Фото: Коропська газета “Нові горизонти”
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram