Конотопці підкорили міжнародний конкурс мистецтв “Гранд-Фестиваль Перлина”

Суспільство | 12:03, 25.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Міжнародному конкурсі мистецтв “Гранд-Фестиваль ПЕРЛИНА” (м. Київ) в номінації «Естрадний вокал» Анастасія Герцовська та Анастасія Кашук отримали диплом лауреата Першої премії, Анастасія Герцовська – диплом лауреата Першої премії  (викладач Тетяна Цимбал), в номінації «Фортепіано» Максим Свеколкін – дипломи лауреата Першої премії (викладач Тетяна Клименко), в номінації «Народні інструменти» Денис Авраменко – диплом лауреата Першої премії (викладач Наталія Королено).

«Щиро вітаємо учнів та викладачів. Бажаємо подальших творчих успіхів», – зазначили у Конотопській дитячій музичній школі №1.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: