Конотопці підкорили міжнародний конкурс мистецтв “Гранд-Фестиваль Перлина”
Поділитися в
Копіювати посилання

На Міжнародному конкурсі мистецтв “Гранд-Фестиваль ПЕРЛИНА” (м. Київ) в номінації «Естрадний вокал» Анастасія Герцовська та Анастасія Кашук отримали диплом лауреата Першої премії, Анастасія Герцовська – диплом лауреата Першої премії (викладач Тетяна Цимбал), в номінації «Фортепіано» Максим Свеколкін – дипломи лауреата Першої премії (викладач Тетяна Клименко), в номінації «Народні інструменти» Денис Авраменко – диплом лауреата Першої премії (викладач Наталія Королено).
«Щиро вітаємо учнів та викладачів. Бажаємо подальших творчих успіхів», – зазначили у Конотопській дитячій музичній школі №1.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram