Конотопці можуть зареєструвати домашніх улюбленців в міжнародній онлайн платформі

Місто | 11:03, 15.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Віднедавна у місті стала можливою реєстрація домашніх тварин.

Про це повідомляють на сайті Конотопської міської ради.

У рамках «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Конотопі на 2019-2021 роки» міська рада підписала Меморандуми про співпрацю з ТОВ «Чотири лапи» та ГО «Міжнародні системи реєстрації».

Ці рішення було прийнято з метою забезпечення належного санітарно-епідемічного стану території міста, підтримки і розвитку комфортного співіснування людини та тварин, захисту тварин від жорстокого поводження та укріплення принципів гуманності громади міста.

Власники домашніх собак та котів вже зараз можуть зареєструвати своїх домашніх улюбленців на Міжнародній онлайн платформіhttps://animal-id.info/ (тепер для мешканців міста Конотоп відкрито доступ до даного інформаційного ресурсу) та отримати жетон з індивідуальним номером.

Крім того, з травня 2019 року розпочнеться активна фаза проекту допомоги безпритульним тваринам, що впроваджуватиметься у співпраці з ТОВ «Чотири лапи Україна» (засновник благодійний фонд «Чотири лапи інтернешинал»), ГО «Конотопська зоозахисна організація «Друзі тварин», ветеринарними лікарнями міста, навчальними закладами та громадськими активістами. Проект передбачає безкоштовну стерилізацію, дезінфекцію, вакцинацію проти сказу та ідентифікацію безпритульних тварин у місті; використання мобільних клінік; проведення інформаційних акцій, промоцію та популяризацію адопції (пошуку нових власників) безпритульних тварин.
На разі здійснюється розробка «Правил утримання і поводження з тваринами на території міста Конотоп», що враховуватимуть норми діючого законодавства та Європейської конвенції про захист домашніх тварин, яку Україна ратифікувала у 2013 році, та запровадять на території міста обов’язкове здійснення обліку, реєстрації та ідентифікації тварин.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: