Конотопці – чемпіони турніру «Єдність CUP»!

Спорт | 17:38, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Юні футболісти 2015 р.н. Конотопської ДЮСШ стали переможцями турніру «Єдність CUP», який проходив у с. Плиски Чернігівської області, повідомили у Конотопській міській раді.

У змаганнях участь 6 команд із Сумської та Чернігівської областей. І саме наші хлопці вибороли І місце турніру, продемонструвавши чудову гру, характер та справжній командний дух.

Тренери – Олег Савоченко та Дмитро Юрченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: