Конотопці – чемпіони турніру «Єдність CUP»!
Спорт | 17:38, 27.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Юні футболісти 2015 р.н. Конотопської ДЮСШ стали переможцями турніру «Єдність CUP», який проходив у с. Плиски Чернігівської області, повідомили у Конотопській міській раді.
У змаганнях участь 6 команд із Сумської та Чернігівської областей. І саме наші хлопці вибороли І місце турніру, продемонструвавши чудову гру, характер та справжній командний дух.
Тренери – Олег Савоченко та Дмитро Юрченко.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram