Конотопський водоканал закликає мешканців узаконити незаконні підключення до мережі

 Поділитися

Поділитися в

Водоканал м. Конотоп повторно оголошує місячник добровільного узаконення самовільних (незаконних) підключень до системи централізованого водопостачання/ водовідведення та усунення недоліків чи порушень в процесі централізованого водокористування.
Протягом усього вересня (з 01.09.2021 по 30.09.2021р. включно) кожен споживач послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що здійснив самовільне (незаконне) підключення до централізованої системи та користується послугами комунального підприємства (КП ВУВКГ) без належних на те дозвільних документів і не оплачує при цьому їх вартість, а також ті споживачі, чиї водопровідні/каналізаційні вводи або вузли обліку обладнанні з порушенням правил водокористування (зокрема: наявні безоблікові відгалуження водопроводу, самовільне перенесення лічильника води в інше місце без повідомлення про це КП ВУВКГ, облаштування додаткових, не передбачених технічними умовами та проектом на підключення, точок водорозбору, пошкодження лічильників води, зрив пломби, пошкодження індикатору магнітного поля тощо) має можливість добровільно повідомити про наявність таких фактів Водоканал та спільно з працівниками підприємства усунути порушення і привести правовідносини у відповідність до вимог чинного законодавства.
Нагадуємо, що штраф за незаконне (самовільне) підключення до централізованої системи водопостачання, так як і за самовільне втручання в роботу засобів обліку води з метою спотворення їх показників, складає 12015,60грн.
Якщо протягом встановленого строку на добровільне узаконення і після його закінчення, споживач не повідомить про наявність відповідних фактів самостійно, однак такі незаконного підключення чи інші порушення правил водокористування буде виявлено та зафіксовано працівниками КП ВУВКГ, такому порушнику буде нараховано штраф, а незаконне підключення демонтовано без очікування дати закінчення оголошеного місячника.
Закликаємо споживачів уважно перевірити наявну технічну документацію, санітарно-технічні прилади, вузли обліку (лічильники води), їх справність та наявність на них пломб заводу виробника і надавача послуг (КП ВУВКГ). В разі наявності будь-яких недоліків чи питань, просимо негайно повідомити про це Водоканал
Водоканал (КП ВУВКГ) знаходиться за адресою: вул. Генерала Тхора, 31 м. Конотоп.
Довідки за телефоном: (05447) 6-61-86, 068-504-99-48.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: