Конотопський Водоканал отримав у подарунок від польських колег транспортний засіб

Війна, Допомога, ЖКГ | 11:52, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Рибніцький водогін (Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.  z o. o. w Rybniku)  – підприємство, що здійснює водопостачання в Польському місті Рибнік,  виявив готовність та бажання підтримати   Конотопський Водоканал в складні воєнні часи та передати нам в дарунок  як гуманітарну допомогу транспортний засіб для виробничих потреб.

“Понад два місяці тривали перемовини та оформлення всіх необхідних документів. Безумовно, досягнути бажаного результату було б не можливо без особистої участі міського голови Артема СЕМЕНІХІНА з його командою,  а також, наполегливості керівника Міжнародного благодійного фонду «Схід-Захід допомога Україні» Олександра ВІТРЕНКА. І от 05 жовтня на території Польщі відбулась зустріч директора Водоканалу Сергія ЄФІМОВА  з уповноваженими представниками РИБНИЦЬКОГО ВОДОГОНУ та передача дуже місткого, зручного в використанні, в хорошому стані, а головне — такого необхідного нашому комунальному підприємству транспортного засобу як  мікроавтобус Ford Transit”, – інформують на сторінці водоканалу у Фейбук.

Тепер подарований польськими колегами автомобіль буде служити на благо Конотопської міської територіальної громади. Також польські колеги  подарували  ще місткість для води та 10  лопат.

07 жовтня подарований нам «гуманітарний» мікроавтобус прибув до Конотопу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: