Конотопський водоканал дав роз’яснення щодо ситуації з водопостачанням у мікрорайоні «Житломасив»

Споживач | 11:50, 18.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначають у КП ВУВКГ останніми днями з’явилось багато звернень від мешканців мікрорайону з наріканнями на періодичну відсутність централізованого водопостачання.

«Частина району «ЖИТЛОМАСИВ» живиться від окремого водозабору. Аби забезпечити більш-менш стабільне водопостачання в умовах відключення світла (як планового так і аварійного) Водоканалом було встановлено додаткове обладнання на водозаборі, що дає можливість перемикати електропостачання з однієї лінії живлення на іншу, залежно від того де в даний момент світло є», – зазначають на підприємстві.

Однак при графіку вимкнень електроенергії -4/ +2 незважаючи на дві лінії живлення, є періоди коли електроенергії все-таки немає, а тому і насосне обладнання, що качає воду, теж не працює.

 «Ми вже зауважували, що переключення робиться в ручному режимі працівниками Водоканалу, які постійно за цим слідкують (автоматика в даному випадку безсильна), тому  можливі технічні збої, а також, слід розуміти, що в разі відсутності електрики на двох наявних лініях живлення одразу, води все-таки не буде, тому потрібно бути терпимими», – додають у Водоканалі.

Також на днях приїхав перший новенький потужний дизель-генератор  італійського виробництва, який, як і обіцяв міський голова, встановлено на водозаборі району «ЖИТЛОМАСИВ».

«Однак, звертаємо увагу, що генераторні установки подібної потужності потребують дотримання правил експлуатації (вони не можуть працювати постійно і без перерв) і додаткового палива в великій кількості, тому використовувати це обладнання доведеться раціонально та тільки у випадку наявності реальної необхідності (тобто аби забезпечити потребу людей у питній воді, а не повний комфорт з можливістю прийняти ванну, як за звичайних умов на постійній основі). Тому зауважимо, що в разі відсутності на водозаборі електропостачання  протягом декількох годин, що не є критичним, ми з Вами все-таки почекаємо звичайного світла, а з ним і води», – зазначають у Конотопському водоканалі.

Втім, враховуючи потребу людей в водопостачанні в вечірні години, з 19.00год. до 22.00год., в разі відсутності електрики, Водоканал буде запускати генератор аби подати воду.

Поряд  з цим у Водоканалі закликають мешканців все ж мати запас води про всяк випадок.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: