Конотопський ЦНАП візьме участь у проєкті, який дозволить швидше та якісніше надавати послуги населенню

Суспільство | 16:32, 26.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Уже в січні 2023 року в Конотопі почнуть реалізовувати проєкт, який має автоматизувати надання адміністративних послуг, інформує Конотопська міська рада.

Конотопський центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) є одним із найбільших в області після Сумського. Він надає 154 адміністративні послуги та приймає понад 63 тисяч відвідувачів на рік.

Проєкт «Сучасні технології для кращої організації та якості надання адміністративних послуг у Конотопській громаді» дозволить зменшити кількість черг, механічних помилок через людський фактор, часові витрати на опрацювання документів адміністраторами, замінити паперовий документообіг на цифровий та підвищити прозорість роботи Конотопського Центру надання адміністративних послуг.

Під час реалізації проєкту відбудеться коригування нормативної бази, встановлення програмного забезпечення та навчання адміністраторів ЦНАПу цифровим компетенціям.

Це все допоможе налагодити ефективне функціонування ЦНАПу та підвищити доступність і якість надання послуг мешканцям нашої громади.

Проєкт «Сучасні технології для кращої організації та якості надання адміністративних послуг у Конотопській громаді» реалізує ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» у партнерстві  з профільними виконавчими органами  Конотопської міської ради за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: