Конотопський районний відділ поліції стане пілотним на Сумщині у запровадженні системи CUSTODY RECORDS

Поліція | 12:36, 23.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо 14 вересня під час наради в Головному управлінні Національної поліції Сумської області, під час якої розглядали питання запровадження цієї системи у підрозділах поліції області.
Головною метою Custody Records є чіткий контроль за поведінкою поліцейських на території підрозділів, який покликаний запобігти перевищенню повноважень поліцейськими стосовно затриманих або відвідувачів. Водночас система захищає поліцейських від можливих провокацій та неправдивих звинувачень з боку затриманих осіб.
Цей проєкт передбачає цілодобову фіксацію всіх дій щодо затриманих осіб чи громадян, які потрапляють до підрозділу поліції, чим створює безпечне середовище як для громадян, так і для самих поліцейських, — зазначив очільник Головного управління поліції Сумської області Олександр АНОХІН.
Учасники наради напрацювали заходи щодо запровадження системи Custody records у підрозділах поліції області. Наразі у підрозділах проводяться необхідні ремонтні роботи, і вже найближчим часом проєкт буде запроваджено у Сумському та Конотопському районних відділах поліції.
За інформацією відділу комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: