Конотопський краєзнавчий музей завершив співпрацю з Muzeym Berlin-Karlshorst

Суспільство | 12:14, 28.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Завершилася реалізація грантового проєкту за яким Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського отримав схвалення грантової заявки від Muzeym Berlin-Karlshorst на суму 7 тис.євро в рамках проєкту «Забезпечення збереження документів та архівних фондів українських партнерських установ Мережі допомоги тим, хто пережив націонал-соціалістичні переслідування»

Конотопський міський краєзнавчий музей вже отримав портативне джерело живлення EkoFlow RIVER mini та 4 акумулятори, організаційну техніку для оцифрування документів та збереження предметів науково-допоміжного фонду – це сканер та ламінатор А-3 формату, стелажі для книг відкритого та закритого типу.

Також 26 січня до музею прибуло професійне фондове  обладнання – 3 шафи для збереження музейних експонатів групи нумізматики, боністики, фалеристики, графіки.

«Дякуємо  Muzeym Berlin-Karlshorst та ГО «Фонд збереження українських старожитностей» за підтримку та фінансування музейних проектів, метою яких є захист, відновлення та збереження культурної спадщини України. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!», – зазначають на сторінці музею у Фейсбук.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: