Конотопський колектив «TKANELLI» – учасник Книги рекордів України

Знай наших! | 14:32, 1.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ привітав з визначою подією засновника та текстильного дизайнера колективу “TKANELLI” Оксану ЛИТВИНЕЦЬ.
За креативний підхід до улюбленої справи, новаторство, інноваційні методи роботи керівник району нагородив Оксану ЛИТВИНЕЦЬ почесною грамотою та побажав майстрині подальших успіхів в улюбленій справі, нових проєктів та цікавих ідей.
Колектив взяв участь у Всеукраїнському конкурсі дизайнерів-декораторів по встановленню рекорду України по створенню найдовшої штори.
За словами Оксани ЛИТВИНЕЦЬ, була поставлена ціль – створити штору довжиною 100 м.п., тобто потрібно було зібрати 100 фрагментів шириною 1,35 * висотою 2,0 м і наразі мету досягнуто.
Загалом в Україні створено найбільшу штору – 134 м 30 см.
Також голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, завідувач сектору забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Альона ГАВРИЛЕНКО, депутат Путивльської міської ради Ольга БУТОВА та дизайнер Оксана ЛИТВИНЕЦЬ обговорили шляхи подальшої співпраці підприємців з усіма гілками влади у Конотопському районі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: