Конотопський гурт “Kolo dvoh” бере участь у Першому Міжконтинентальному фестивалі української пісні в США. Підтримайте!

Конкурс, Культура | 13:00, 21.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Талановиту співочу молодь запросли на  Перший Міжконтинентальний фестиваль української пісні. Метою фестивалю є популяризація кращих зразків української патріотичної пісенної творчості, зміцнення української національної ідеї через українську патріотичну пісню та об’єднання талановитих митців-композиторів, співаків, поетів, професіоналів та аматорів української діаспори з різних континентів нашої планети.

Організатори запросили взяти участь  масштабному фестивалі конотопський гурт “Kolo dvoh”.

“Ми вже не вперше лунаємо на Ethni fm radio. Коли опублікували сингл з кліпом, робили розсилку по радіо, паблікам і різним музичним ресурсам. Наталія Багмут (ред. Заслужений діяч мистецтв України, Directorof Cultural Affairs «Ukrainian American House», автор ідеї проєкту – «Перший Міжконтинентальний онлайн фестиваль української патріотичної пісні в США – «UNITED FOR UKRAINE» – «U4U», поетеса та композитор, автор та ведуча програми «Час української пісні» USA Ethno FM Radio (USA – Sacramento))  написала, що вони беруть нашу пісню “Війна” до ротації, правда я подумав на радіо, а виявилось що на конкурс”, – зазначає лідер гурту Денис Поліщук.

Варто зазначити, що пісня гурту з нашого міста лунатиме на ряду з відомими виконавцями та гуртами не тільки в Україні, а й за межами нашої держави гуртами. Такими як Хор імені Григорія Верьовки, “Без обмежень” і т.д.

” Бути в одному потоці з іменитими не страшно, а навпаки – приємно, ми прагнемо, щоб наша музика звучала. Та й музичні конкурси, то не змагання, а можливість показати свої твори”, – розповів Денис Поліщук.

Підтримати гурт “Kolo dvoh” можна лайком під піснею на фейсбук-сторінці  Ethno FM Radio 87.7 FM (USA – Sacramento).

Оголошення переможців фестивалю відбудеться 24 серпня 2022 року в День Незалежності України у спеціальному святковому випуску програми «Час української пісні» на Radio Ethno FM (87.7 FM) об 11.00 за Каліфорнійським часом,  та YouTube каналі «Час української пісні».

Пісні та виконавці, які здобудуть перемогу на фестивалі матимуть широку ротацію на  Radio Ethno FM (87.7 FM) та на «Українському радіо» – Київ. Кращі фестивальні пісні увійдуть до пісенного альбому «UNITED FOR UKRAINE», який буде видано в Сполучених Штатах Америки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: