Конотопський гуманітарний штаб розширює вектор роботи

Війна, Допомога | 10:50, 20.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

19 квітня, відбулось чергове засідання Гуманітарного штабу при Конотопській міській раді. Присутні обговорили ряд важливих питань. Зокрема вирішини з середи, 20 квітня, в гуманітарному центрі (колишня районна бібліотека) відкрити категорію – сім`ї з двома дітьми віком до 18 років, крім тих сімей, які вже отримали допомогу за іншими категоріями, як багатодітні чи малозабезпечені.

До 20 квітня, завершити видачу гуманітарної допомоги в гуманітарному центрі кінотеатр «Мир» категоріям – особи з 2 групою інвалідності, які вперше отримують допомогу, а в іншому гуманітарному центрі завершити видачу гуманітарної допомоги онкохворим особам, яким не встановлено групу інвалідності та малозабезпеченим родинам.

Також за пропозицією членів Гуманітарного штабу категорія громадян – особи з 1 групою інвалідності доотримають гуманітарні набори адресно, для цього частина сформованих наборів буде передана на кінотеатр «Мир» з іншого гуманітарного центру, а для її розвезення за місцем проживання осіб зазначеної категорії будуть залучатися волонтери.

Гуманітарний одяг видаватиметься з середи, 20 квітня, в ЦДЮТ для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб.

Під час засідання головою Гуманітарного штабу було озвучено ряд пропозицій: щодо прискорення видачі гуманітарної допомоги, звернення до інших волонтерських центрів та підприємців міста з метою отримання продукції, якої не вистачає для формування наборів, тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: