Конотопський фаховий медичний коледж продовжує навчати як правильно надавати першу домедичну допомогу

Війна, Медицина | 12:00, 11.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Днями ініціативна група викладачів та студентів “ТВОРИ ДОБРО” КЗ СОР “Конотопський фаховий медичний коледж” провела  третій  практичний тренінг в рамках реалізації проєкту “Discimus vitam salvare” для  жителів Конотопської територіальної громади з  різних установ та підприємств.

Традиційно  тренінгове заняття пройшло в режимі офлайн, дотримуючись алгоритму дії при сигналі “Повітряна тривога”. Під час тренінгу всі присутні прослухали лекцію з курсу першої домедичної допомоги та спробували виконати практичні базові реанімаційні заходи.

“Вміння кожного з нас надати першу домедичну допомогу може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини. Тренінг проходить один раз на тиждень за окремим графіком. Ініціативна група “ТВОРИ ДОБРО” КЗ СОР “Конотопський фаховий медичний коледж” запрошує до участі у тренінгах охочих мешканців міста та продовжує реалізацію проєкту, вчить надавати першу домедичну допомогу, рятувати життя”, – йдеться у дописі на сторінці КЗСОР “Конотопський фаховий медичний коледж”.

Контактні особи з питань реєстрації: 068-076-36-61 (Олена), 097-281-91-54 (Оксана)

Електронна пошта: nemeshoksana98@gmail.com; lena.gudenko.89@gmail.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: