Конотопський “бункер” у “Музеї авіації” поповнюється новими експонатами + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

На території «Музею авіації» триває доповнення експозиції німецького командного бункера люфтваффе часів Другої світової війни. Німецький командний бункер був збудований в часи Другої світової війни німецькими військами, для забезпечення захисту свого командування під час авіаційних нальотів радянських військ. Відкритий 7 вересня 2019 року в результаті спільних зусиль: депутатського корпусу Конотопської міської ради, відділу культури і туризму Конотопської міської ради, міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського, волонтерів і всіх небайдужих людей, що цікавляться історією свого рідного міста.

З метою розширення експозиції забезпечено встановлення сторожової німецької вишки та планується облаштувати траншеї для стрільби стоячи за німецькими кресленнями.

Сама експозиція поповнилась новими експонатами, за бюджетні кошти додатково придбано чоловічі манекени, копії німецького однострою та спорядження, копії знаків та нагород, кухонних наборів, постільної білизни, макети зброї.

Відновлення бункера дозволило відтворити цілісну картину історії, цієї унікальної для України фортифікаційної споруди. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати з дотриманням карантинних вимог музей авіації та оновлену експозицію відновленого німецького командного бункера

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: