Конотопських підприємців зобов’яжуть встановити куточки покупця

Економіка | 15:54, 25.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Найближчим часом конотопських підприємців зобов’яжуть встановити куточки покупця. Причому встановлені стенди мають бути на видному місці.

У них має міститися інформація про власника (копію виписки з єдиного державного реєстру, копію патенту, ліцензії), Правила провадження діяльності, книгу відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів.

Як зазначено на сторінці у Фейсбук управління економіки Конотопської міської ради, відповідно до пункту 4 Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг в сфері побуту і ресторанного господарства на території м.Конотоп затвердженого рішенням виконавчого комітету Конотопської міської ради від 30.12.2014 №336 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг в сфері побуту і ресторанного господарства на території м.Конотоп» суб’єкти підприємницької діяльності повинні розмістити на видному та доступному місці куточок покупця з інформацією.

Книга відгуків та пропозицій реєструється в управлінні економіки Конотопської міської ради за адресою: пр.Миру,8, 4 поверх, кімната №407.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: