Конотопських підприємців ознайомили з урядовими проєктами

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 липня відділом міської ради по роботі з суб’єктами підприємницької  діяльності проведено зустріч із підприємцями Конотопської громади для інформування про  ініціативи Уряду та нові можливості розвитку для бізнесу.

“У цей складний  для країни час великі зусилля держави і нашої місцевої влади спрямовані на відновлення і розвиток економіки. Ми повинні відновитися і працювати навіть в умовах цієї жахливої війни, тому варто скористатися і можливостями для розвитку власного бізнесу, які сьогодні пропонує нам Уряд. Я бажаю усім успіхів у цьому напрямку, а ми, як влада, зі свого боку усіляко підтримаємо кожного підприємця у цих починаннях і таких важливих  сучасних проєктах, – зазначила перша заступниця міського голови Людмила ІГНАТЕНКО.

Довідково:

 Уряд запускає проєкт “єРобота”. На порталі Дія можна подати заявку на отримання гранту від держави на розвиток бізнесу. Ці гроші дадуть змогу кожному, хто має бажання, навички та план запустити власну справу або розширити свій бізнес. За кошти можна буде придбати обладнання, закупити сировину або оплатити оренду приміщення.  Отримати грант можна буде за однією з трьох програм  Грант на власну справу (до 250 тис. грн)  Грант на сад (до 400 тис. грн)  Грант на теплицю (до 7 млн грн)  Грант на переробне підприємство (до 8 млн грн) .

Як податися на отримання гранту: подайте заявку на програму, яка вас цікавить, на порталі Дія.  додайте бізнес-план створення нового або розвитку наявного бізнесу, план закладання саду чи проєкт будівництва теплиці,  підпишіть електронним підписом.

Заявку буде відправлено в Ощадбанк, який перевірить репутацію людини, а відповідні органи ухвалять рішення — надавати кошти чи ні. Якщо проєкт буде схвалено, гроші перекажуть на окремий рахунок в АТ «Ощадбанк».

 

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: